Eero von Boehm oljemålning

Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

250 EUR

EERO VON BOEHM (1949-2012) stilleben med päron, signerad, olja på pannå, 16x22 cm

883337

2021-03-09