Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971) Landskap, signerad Björnberg, otydligt daterad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 13x28 cm
883338
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här