Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, ek, invändigt med hyllplan, höjd ca 101, 104x57 cm
Slitage, märke, fläckar
883339
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här