Stolar nyrenässans
2021-03-01
883351
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, nyrenässans, ek, läderklädda sitsar, träskuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, ben med avslag, något instabila