Stolar nyrenässans

Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, nyrenässans, ek, läderklädda sitsar, träskuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, ben med avslag, något instabila

883351

2021-03-01