Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, nyrenässans, ek, läderklädda sitsar, träskuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, ben med avslag, något instabila
883351
2021-03-01