Skåp 1800-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, bemålat, 1800-talets slut, spegeldörrar med bakomliggande hyllfacksinredning, skuren dekor, höjd ca 177, 127x39 cm
Senare bemålning, ett ben lagat, spricka vid nedre list, lås och nyckel saknas
883365
2021-03-04