Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Komposition med lekande barn samt hund, 1900-talets mitt, signerad, olja på duk, ca 50x59 cm

883374

2021-03-04