Ikon ryssland
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON, 1700/1800-tal, Ryssland, med relikgömma, dubbelsidig, oval form, signerad, höjd med upphängning 15,5x12 cm
Icon. Russia, 1800/1900 th century, with relic hiding, signed
Slitage och färgbortfall
883378
2021-03-01