Ikon ryssland

Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland
Ikon ryssland

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, 1700/1800-tal, Ryssland, med relikgömma, dubbelsidig, oval form, signerad, höjd med upphängning 15,5x12 cm

Icon. Russia, 1800/1900 th century, with relic hiding, signed

Slitage och färgbortfall

883378

2021-03-01