Takampel

Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKAMPEL, tidigt 1900-tal, 6 ljuspunkter samt 6 ljusarmar, brons samt svartmålad metall, höjd ca 70, största diameter 63 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

883379

2021-03-04