Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUY BARDONE (1927-2015): Stilleben, signerad Bardone, numrerad 21/80, färglitografi, 65x47 cm
Gulnad, saknar glas
883394
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här