Guy Bardone litografi

Guy Bardone litografi
Guy Bardone litografi
Guy Bardone litografi
Guy Bardone litografi

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

GUY BARDONE (1927-2015): Stilleben, signerad Bardone, numrerad 21/80, färglitografi, 65x47 cm

Gulnad, saknar glas

883394

2021-03-02