Krusifix, kristusfigur

Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur
Krusifix, kristusfigur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUCIFIX, KRISTUSFIGUR, (2) bordsmodell, trä och pastellage, bemålade, 1800-tal, höjd ca 30 resp 40 cm
:

Slitage, glapp

883398

2021-03-04