Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, senare rennoverad, klädsel i grön sammet, rygg med motiv av leopard, stomme av trä, ryggmed skuren rekor, ben och armlän bemålade med guldfärg, sitthöjd ca 39, rygghöjd 100, 140x80 cm

Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem

.

Smärre slitage, renare omgjord

883432

2021-03-07