Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar i fjällandskap, signerad och daterad -1943, information om den avbildade händelsen finns på baksidan, krita och blyerts, ca 25,5x34,5 cm
Gulnad
883437
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här