Nils Nilsson Skum teckning

Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar i fjällandskap, signerad och daterad -1943, information om den avbildade händelsen finns på baksidan, krita och blyerts, ca 25,5x34,5 cm

Gulnad

883437

2021-03-01