Karmstolar ett par
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, senare omgjorda, svartmålad trästomme, fast stoppad rygg och sits, zebramönstrad textil klädsel på sitsar, textilklädda ryggbrickor med tryck, framsida föreställande Marilyn Monroe och baksida Audrey Hepburn, sitthöjd ca 45, bredd 57, rygghöjd 89 cm
Senare omklädd, smärre/obetydligt slitage på stomme
883442
2021-03-08