Karmstolar ett par

Karmstolar ett par
Karmstolar ett par
Karmstolar ett par
Karmstolar ett par
Karmstolar ett par
Karmstolar ett par
Karmstolar ett par
Karmstolar ett par

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, senare omgjorda, svartmålad trästomme, fast stoppad rygg och sits, zebramönstrad textil klädsel på sitsar, textilklädda ryggbrickor med tryck, framsida föreställande Marilyn Monroe och baksida Audrey Hepburn, sitthöjd ca 45, bredd 57, rygghöjd 89 cm

Senare omklädd, smärre/obetydligt slitage på stomme

883442

2021-03-08