Ella Wanner Kvinnliga konstnärer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLA WANNER (1887-1962): Landskap, signerad Ella Wanner, olja på duk, ca 35x41 cm

Ingår i temaauktionen kvinnliga konstnärer

883453

2021-03-08