Byst föreställande Gustaf Bernadotte

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYST föreställande Gustaf Bernadotte (1827-1852), bronserad vit metall, på sockel i målat trä,
höjd 11 cm

bruksslitage med nagg

883462

2021-03-04