Kanna karaff selterglas

Kanna karaff selterglas
Kanna karaff selterglas
Kanna karaff selterglas
Kanna karaff selterglas
Kanna karaff selterglas
Kanna karaff selterglas
Kanna karaff selterglas
Kanna karaff selterglas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, KARAFF, med propp, SELTERGLAS, 6 st, 1940-tal, grönt glas, optikblåst, höjd ca 10-22 cm

Ett glas med obetydlig kantnagg

883465

2021-03-01