Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): skärgårdsbåt i vinterlandskap, signerad Roland S, 118/360, litografi, ca 39x32 cm

883473

2021-03-04