Arne Jacobsen Myran
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stol, 1950/60-tal, Fritz Hansen, tre ben, stålunderrede, sits fanérad i bok, märkt FH Danmark i stålet, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, fanérskador, repor, två gummidistanser saknas
883487
2021-03-01