Arne Jacobsen Myran

Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", stol, 1950/60-tal, Fritz Hansen, tre ben, stålunderrede, sits fanérad i bok, märkt FH Danmark i stålet, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fanérskador, repor, två gummidistanser saknas

883487

2021-03-01