Stolar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, senare omgjorda, stomme av trä, ryggar med genombruten dekor, fast stoppade sitsar, klädsel av djurmönstrad textil, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm
Smärre slitage, senare tillkommen klädsel
883496
2021-03-04