Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, senare omgjorda, stomme av trä, ryggar med genombruten dekor, fast stoppade sitsar, klädsel av djurmönstrad textil, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm

Smärre slitage, senare tillkommen klädsel

883496

2021-03-04