Stolar
2021-03-04
883496
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, senare omgjorda, stomme av trä, ryggar med genombruten dekor, fast stoppade sitsar, klädsel av djurmönstrad textil, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm
Smärre slitage, senare tillkommen klädsel