Ljuskrona metall

Ljuskrona metall
Ljuskrona metall
Ljuskrona metall
Ljuskrona metall
Ljuskrona metall
Ljuskrona metall
Ljuskrona metall
Ljuskrona metall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, bronserad metall, 1900-talets mitt, dekor av rosenkvistar, höjd ca 39 cm

Slitage, ursprungligen för el

883502

2021-03-04