Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GLASSERVIS, 8 dlr, 1900-tal, bestående av 6 glas, karaff samt vas, överfång med slipad floral dekor, höjd ca 13-23 cm
Vasen med nagg
883528
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här