Georg Jensen herrarmbandsur
Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
HENNING KOPPEL, armbandsur, stål, Georg Jensen, quartz, mineralglas, datum, kronograf, refnr. 317, läderarmband, originalspänne i stål, diameter 38 mm, box
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
883539
2021-03-01