Georg Jensen herrarmbandsur

Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur
Georg Jensen herrarmbandsur

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

HENNING KOPPEL, armbandsur, stål, Georg Jensen, quartz, mineralglas, datum, kronograf, refnr. 317, läderarmband, originalspänne i stål, diameter 38 mm, box

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

883539

2021-03-01