Figuringrupp

Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, omkring 1900, Napoliliknande märke, i form av musicerande sällskap, höjd 38, 46x30 cm

Nagg, skador

883551

2021-03-01