Ali Munsterhjelm oljemålning

Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning

Klubbat för:

660 EUR

Utropspris

600 EUR

ALI MUNSTERHJELM (1873-1944) Helsingforsmotiv, signerad, olja på duk, 45x68 cm

883614

2021-03-07