Fartygs ventil

Fartygs ventil
Fartygs ventil
Fartygs ventil
Fartygs ventil
Fartygs ventil
Fartygs ventil

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

200 EUR

FARTYGS VENTIL, 1900-tal, messing och glas, diameter 55 cm.

Slitage, repor och märken

883615

2021-03-07