Johannes Gebhard akvarell

Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell

Klubbat för:

960 EUR

Utropspris

400 EUR

JOHANNES GEBHARD (1894-1976) Hamnmotiv från Skatudden i Helsingfors, signerad samt daterad -52, akvarell, bildyta 29x43 cm

883617

2021-03-07