Klubbat för:
360 EUR
Utropspris
500 EUR
MATTI KARPPANEN (1873-1953) småfågel, signerad, otydligt daterad, olja på dukpannå, 15x17 cm
883618
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här