Matti Karppanen oljemålning

Matti Karppanen oljemålning
Matti Karppanen oljemålning
Matti Karppanen oljemålning
Matti Karppanen oljemålning
Matti Karppanen oljemålning
Matti Karppanen oljemålning
Matti Karppanen oljemålning
Matti Karppanen oljemålning

Klubbat för:

360 EUR

Utropspris

500 EUR

MATTI KARPPANEN (1873-1953) småfågel, signerad, otydligt daterad, olja på dukpannå, 15x17 cm

883618

2021-03-07