Klubbat för:
280 EUR
300 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, bordslampa, Orno, 1900-talets mitt, vitmålad metallskärm, mässing, ca höjd 45 cm.
Smärre slitage, liten buckla
883622
2021-03-07