Frank Boggs akvarell

Frank Boggs akvarell
Frank Boggs akvarell
Frank Boggs akvarell
Frank Boggs akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANK BOGGS (USA/Frankrike 1855-1926): Egneville, akvarell, signerad Frank-Boggs, motivmått ca 25x40 cm

883632

2021-03-02