Stekfat Kina 1700-tal Clobbered

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, clobbered, längd ca 43 cm

Nagg, smärre slitage

883638

2021-03-04