Stilnovo taklampor

Stilnovo taklampor
Stilnovo taklampor
Stilnovo taklampor
Stilnovo taklampor
Stilnovo taklampor
Stilnovo taklampor
Stilnovo taklampor
Stilnovo taklampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STILNOVO, taklampor, Italien, 1980-tal, vitlackerad metall, etikettmärkta, diameter ca 37 cm

Slitage

883653

2021-03-04