Superellips matbord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, kant i aluminium, vit laminatskiva, höjd 72, 150x100 cm
Skador: Bruksslitage
Skador: Bruksslitage, mindre märken i aluminiumkanten
883673
2021-03-05