Trätåg

Trätåg
Trätåg
Trätåg
Trätåg
Trätåg
Trätåg
Trätåg
Trätåg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄTÅG, 3 dlr, två vagnar och lok, 1900-tal, längd ca 35 cm

lösa delar, slitage

883688

2021-03-04