Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO (1617-1682): kopia efter, pojke med hund, olja på duk, 1800-tal, 41 x 34 cm.
Repor, dukskador, gulnad fernissa, krackelyr.
883696
2021-03-13