Bartolomé Esteban Murillo

Bartolomé Esteban Murillo
Bartolomé Esteban Murillo
Bartolomé Esteban Murillo
Bartolomé Esteban Murillo

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO (1617-1682): kopia efter, pojke med hund, olja på duk, 1800-tal, 41 x 34 cm.

Repor, dukskador, gulnad fernissa, krackelyr.

883696

2021-03-13