Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LEICA R4s, kamera, numrerad 1635648 med objektiv Summicron -R 1:2/50, i originalkartonger.
Zustandsbeschreibung
Mindre bruksslitage, ej genomgångna, ej funktionstestade.
883706
2021-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner