Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLÅTLEKSAKER, ca 12 dlr, lok och vagnar, 6 skenor, samt bil märkt DRGM Germany, 1900-talets första hälft
Skador, lagningar, slitage, delar lösa
883722
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här