plåtleksaker

plåtleksaker
plåtleksaker
plåtleksaker
plåtleksaker
plåtleksaker
plåtleksaker
plåtleksaker
plåtleksaker

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

PLÅTLEKSAKER, ca 12 dlr, lok och vagnar, 6 skenor, samt bil märkt DRGM Germany, 1900-talets första hälft

Skador, lagningar, slitage, delar lösa

883722

2021-03-04