Jean Bazaine färglitografi

Jean Bazaine färglitografi
Jean Bazaine färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN BAZAINE (1904-2001), färglitografi, ur Derriere Le Miroir, 1953, numrerad 55/56, bildstorlek 55x72 cm.

Ej examinerad ur ram.

883729

2021-03-13