Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): komposition signerad Torhamn, akvarell, bildmått ca 64x17 cm
Fuktfläckar, gulnad, ej examinerad ur ram
883754
2021-03-04