Nils Gunnar Zander skulptur / väggmask

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Väggmask, signerad och daterad Nils Gunnar Zander 1972, stengods, höjd ca 25 cm

Ingår i temaauktion "Modern keramik och konstglas"

883764

2021-03-13