Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
JENS FERM (född 1960): komposition, signerad a tergo baksidan Jens Ferm, akryl på duk, 14x19 cm.
Krackelyr, färgbortfall
883766
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här