Jens Ferm, Beskyddad

Jens Ferm, Beskyddad
Jens Ferm, Beskyddad
Jens Ferm, Beskyddad
Jens Ferm, Beskyddad
Jens Ferm, Beskyddad
Jens Ferm, Beskyddad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JENS FERM (född 1960): komposition, signerad a tergo baksidan Jens Ferm, akryl på duk, 14x19 cm.

Krackelyr, färgbortfall

883766

2021-03-04