Anders Zorn Gulli I

Anders Zorn Gulli I
Anders Zorn Gulli I
Anders Zorn Gulli I
Anders Zorn Gulli I

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli I", signerad Zorn, utförd 1914, etsning, 12,7x8,9, cm
Litt: Hjert&Hjert 162

Gulnad

883791

2021-03-02