Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅLFAT, cloisonne, Kina, 1800/1900-tal, polykrom dekor av drakar, diameter 25 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage.
883796
2021-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner